Akademia SOIT „Siła motywacji”

Akademia SOIT „Siła motywacji”

Naszych klientów i partnerów zapraszamy do Akademii Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel na spotkanie zatytułowane „Siła motywacji” w ramach Meetings Week Poland 2015. Już 18 marca w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Narodowym spotkamy się z ekspertami aby porozmawiać o motywacji i incentive travel.

Jako eksperci od incentive travel, narzędzia z którego płynie ogromna siła motywowania i wywierania wpływu na ludzi, chcemy Państwa zmotywować i zainspirować.  Incentive Travel to dziedzina biznesu, która przechodzi nieustanną ewolucję. Z narzędzia kojarzonego z wyjazdem firmowym pełnym atrakcji zmienia się na naszych oczach w nowoczesne narzędzie zarządzania i stymulowania popytu na produkty firmy. Strefa wpływu programów motywacyjnych wchodzi w dziedziny coraz bardziej wrażliwe dla firm. To coraz częściej decyzje zarządów określają intensywność stosowania tego narzędzia, a dobór odpowiednich środków finansowych zależy od skrupulatnej oceny zwrotu z tej ważnej dla firmy inwestycji.

Zapraszamy na dzień pełen spotkań z wyjątkowymi ludźmi pełnymi pasji, zaangażowania i wewnętrznej motywacji. Gwarantujemy wysoką dawkę pozytywnej energii i wyjątkowych wrażeń. Mamy bardzo ciekawy program i wyjątkowych mówców. Mowa będzie głównie o motywacji i motywowaniu. Po lunchu olbrzymia dawka wiedzy o zachowaniach konsumenckich i przykłady jak tę wiedzę wykorzystać w programach wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem incentive travel.

Szczegółowe informacje o programie na stronie wydarzenia: www.meetingsweek.pl