Haxel na Columbus Day 2014

Haxel na Columbus Day 2014

17 grudnia w warszawskim hotelu Westin członkowie Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel wraz z klientami świętowali Columbus Day.
Święto obchodzone jest na cześć Krzysztofa Kolumba jako upamiętnienie dnia dotarcia do wybrzeży Ameryki w 1492 r. Teraz dzięki Stowarzyszeniu Organizatorów Incentive Travel (SOIT) świętowane jest również w Polsce i stanowi wspaniałą okazję do branżowego spotkania z klientami. Columbus Day to święto nieograniczonych możliwości jakie stwarza podróżowanie. Cyklicznie wyróżniane są osoby, które przyczyniają się do rozwoju incentive travel i propagowania wykorzystania tego skutecznego narzędzia.
W tym roku do obchodów święta incentive travel organizatorzy włączyli akcję charytatywną. Członkowie SOIT przekazali pamiątki ze swoich podróży, które podczas spotkania były licytowane.
Licytację prowadził Krzysztof Pobożniak, prezes Haxel Events & Incentive. Dochód z licytacji – 18 410 zł został przekazany na rzecz Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego, która prowadzi dwa dzienne domy dla 38 dzieci i młodzieży.
W trakcie wieczoru pojawił się również tort z okazji piątych urodzin SOIT.