Intensywna jesień w Haxel – incentive, konferencje i eventy

Intensywna jesień w Haxel – incentive, konferencje i eventy

Za nami intensywny jesienny maraton – zorganizowaliśmy wyjazdy incentive, konferencje i eventy dla kilkuset osób w Ameryce Północnej, Azji, Afryce i Ameryce Środkowej, a także w kilku europejskich krajach i jesiennie uroczych miejscach w Polsce.

Co będą wspominać uczestnicy organizowanych przez nas wydarzeń? Na Zanzibarze było słonecznie i gorąco, a intensywny program naszej grupy uwzględniał mnóstwo atrakcji – żeglowaliśmy, pływaliśmy, nurkowaliśmy, łowiliśmy ryby, zwiedzaliśmy, gotowaliśmy pod okiem lokalnych mistrzów kuchni i pomogliśmy naszemu Klientowi zorganizować akcję CSR w lokalnej szkole. Na Lazurowym Wybrzeżu przemieszczaliśmy się bardzo stylowo – luksusowe jachty motorowe na wodne wyprawy, Lamborghini i Porsche na wytworne przejażdżki nadmorskimi promenadami, zgodnie z życzeniem klienta. Odwiedziliśmy zawsze modne zachodnie wybrzeże USA, co zostało uwiecznione na pięknych fotografiach naszego kolegi – Los Angeles, Hollywood, San Francisco i zachodnie parki narodowe.  Z VIPowską grupą entuzjastów pojechaliśmy do Londynu, gdzie podczas dorocznego spotkania wyjazdowego na Wembley uczestniczyliśmy w wielkim święcie futbolu amerykańskiego. Zorganizowaliśmy międzynarodową konferencję w Chorwacji połączoną z bogatym programem incentive w bajecznej scenerii dalmatyńskiego wybrzeża. W Edynburgu sprawdzaliśmy, które z mitów o Szkotach są prawdą, korzystając jednocześnie z bogactwa szkockich atrakcji. Na Azorach testowaliśmy, jakie pomysły na nowe programy incentive będziemy mogli Wam zaproponować, na Maltę zaś podróżowaliśmy z grupą spragnionych słońca, przygody, pięknych widoków i wyjątkowych doznań kulinarnych uczestników konkursu. Dla naszego stałego klienta zorganizowaliśmy konferencję wraz z programem towarzyszącym w Porto, jednym z piękniejszych miast w Europie. W tym samym czasie byliśmy w Meksyku i Gwatemali, a chwilę potem także w Wietnamie, Kambodży i Hong Kongu. Nie możemy nie wspomnieć o wielu eventach krajowych, podczas których zagraniczni goście z USA, Szwajcarii, Słowenii, Skandynawii i Chin mieli okazję przekonać się, ile atrakcji kryje jesienna Polska (tym zajęły się z zapałem koleżanki z działu DMC). Dla naszych polskich klientów zorganizowaliśmy kilka konferencji, premier produktowych i spotkań integracyjnych na Mazurach i w centralnej Polsce.

Końcówka jesieni zapowiada się równie pracowicie – będziemy dwukrotnie w Dubaju, na Malediwach i w Omanie. Na pewno znajdziemy czas, aby wzbogacić nasze programy incentive o nowe atrakcje, nowe miejsca i przygodę w nowej odsłonie.

Haxel w Gwatemali

Haxel w Gwatemali

Haxel na Azorach

Haxel na Azorach

Haxel na Lazurowym Wybrzeżu

Haxel na Lazurowym Wybrzeżu

Haxel na Zanzibarze

Haxel na Zanzibarze

Haxel w Hollywood

Haxel w Hollywood

Haxel w Londynie

Haxel w Londynie