Haxel - Aktualności - Haxel News
 
Strona główna O firmie Oferta Praca Aktualności Do pobrania Kontakt
 
    Aktualności
   Wydarzenia
    

Haxel News



 

Szanowni Państwo,

Początek lata to zawsze czas podobny przełomu roku. Okazja do podsumowań ale też wprowadzania w życie planów i realizowania marzeń. Właśnie taki jest także najnowszy Haxel News. Wspominamy niektóre wiosenne realizacje incentive i dzielimy się dobrymi wiadomościami na przyszłość.

Jedną z nich jest wybór Haxela jako partnera strategicznego Ovation Global DMC, sieci zarządzającej realizacją spotkań, wydarzeń i konferencji z wybranymi, najlepszymi lokalnymi operatorami na całym świecie. Cieszymy się z uznania i wiemy, jak udowodnić, że Polska jest doskonałą destynacją dla branży MICE.

Dzielimy się też drugą inną dobrą wiadomością: po wielu latach przerwy, Haxel wraca do Wielkiej Przygody! W Haxel Vip Adventure zapraszamy w najdalsze zakątki świata klientów indywidualnych i niewielkie grupy. Wyprawy  łączą emocje, przygodę i odrobinę luksusu w wyjątkowo intensywne smaki. Coś dla prawdziwych kolekcjonerów wrażeń !

A w tradycyjnym już dziale „incentive na trudne czasy”, tym razem pomysł na to, jak motywować z rozsądkiem i klasą. Nasza podpowiedź ma nawet znak jakości: biały krzyż na czerwonym tle. Przy okazji tego tematu, po raz pierwszy wprowadziliśmy w newsletterze interaktywną sondę. Mam nadzieję, że zyska Państwa sympatię a interaktywne elementy będą od dziś stałą pozycją kolejnych numerów Haxel News.

Zapraszam do lektury !

Dominik Górka
dyrektor PR i marketingu
dominik.gorka@haxel.pl

 

Zobacz aktualny numer Haxel News

haxel news czerwiec




drukuj   Drukuj
do góry strony   Do gory