Wyjazdy do Włoch

Włochy


Opis kierunku

Rozgrzana słońcem Italia kusi wspaniałą kuchnią, śródziemnomorskim klimatem oraz swobodną, wakacyjną atmosferą. Włochy są doskonałym kierunkiem na wyjazdy motywacyjne. Łączą możliwość podziwiania starożytnych zabytków z współczesną rozrywką w postaci wyścigów Formuły 1. Taka wyprawa to okazja do poznania historii, kultury, kuchni, a przede wszystkim odpoczynku. Obok zwiedzania i ciekawych rozrywek program przewiduje także czas wolny na relaks.

Podczas wyjazdów zabieramy naszych uczestników do najciekawszych włoskich miast – w zależności od przygotowanego programu może być to Rzym, Siena, Florencja, Piza, czy Mediolan. Destynacje dobieramy uwzględniając porę przewidywanego wyjazdu. W okresie zimowym umożliwimy szusowanie po górskich stokach na nartach, zaś w porze letniej zaproponujemy nurkowanie w Morzu Tyrreńskim.

Wszystkie wyjazdy motywacyjne do Włoch szczegółowo omawiamy z naszymi Klientami. Uwzględniamy ich preferencje i tworzymy oryginalne programy, których przeżycie zmotywuje uczestników do wytężonej pracy po powrocie.


Przykładowe programy:

 Trasa: Mediolan
 Możliwość połączenia z: Piemont
 Największe atrakcje: wyścigi Formuły 1, zwiedzanie dawnymi tramwajami, na segwayach lub rowerach, rajd Vespami lub Fiatami 500, wyjście do opery La Scala, kanały Navigli, shopping w butikach najsłynniejszych projektantów oraz w najlepszych outletach, degustacje win, wizyta na stadionie San Siro
 Czas trwania: 3 dni
 Najlepszy okres: od maja do października (wyścigi Formuły 1-na początku września)


 Trasa: Toskania: Piza, Florencja, toskańskie miasteczka, wyspa Elba
 Możliwość połączenia z: Rzym
 Największe atrakcje: wyścigi na rydwanach na hipodromie, degustacje win i serów, rejs łodzią i nurkowanie w Morzu Tyrreńskim, lekcje gotowania, wizyta w termach, zwiedzanie Sieny, Florencji, Pizy, rajd ekskluzywnymi samochodami, lot balonem, wynajęcie na wyłączność części lub całości pałaców na kolację
 Czas trwania: 5 dni
 Najlepszy okres: od maja do października


Uwaga! Każdy program przygotowujemy, kierując się indywidualnymi życzeniami Klienta, co daje nieskończoność możliwości!