Singapurska noc

Singapurska noc

Niedawno odwiedziliśmy jeden z najmniejszych krajów świata – przepiękny Singapur.

Spektakularny hotel Marina Bay Sands to wizytówka miasta. Na 57 piętrze mieści się basen z pięknym widokiem na całe miasto. Wieczorami przy marinie odbywają się pokazy multimedialne przy użyciu laserów umieszczonych na szczycie hotelu. Widok zapiera dech w piersiach.

Little India to dzielnica zamieszkiwana głównie przez hinduską społeczność. Pełna jest restauracji z indyjskim jedzeniem, sklepików z indyjskimi przysmakami, strojami i biżuterią. Przy wyjątkowo wysokich cenach w Singapurze, jest to miejsce gdzie można zjeść tanio i bardzo smacznie.

Chijmes to kompleks restauracji i barów powstały na terenie otaczającym kościół. To idealne miejsce na wieczorny wypad z przyjaciółmi. Różnorodna kuchnia – chińska, japońska, amerykańska, niemiecka czy francuska – sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Podczas naszej wizyty, w Singapurze odbywały się nieoficjalne Mistrzostwa Świata w kobiecym tenisie – WTA Finals. Mieliśmy okazję podziwiać najlepsze zawodniczki kobiecego tenisa m.in. Simonę Halep, Marię Sharapovą czy naszą Agnieszkę Radwańską, która ostatecznie zwyciężyła w całym turnieju!

Singapur to świetna destynacja Incentive. Serdecznie zapraszamy!