Słoneczna Hiszpania

Słoneczna Hiszpania

Niezmiennie od dłuższego czasu Hiszpania przyciąga do siebie coraz więcej turystów. Nic dziwnego, kiedy pogoda dopisuje przez większą część roku, na każdym kroku można podziwiać przepiękne zabytki, a ludzie są przyjaźni i otwarci. Kilka niezwykłych miejsc się wyróżnia.

Sewilla to miasto piękne, majestatyczne, i dumnie górujące nad całą prowincją. Sewilla kojarzy się ludziom z flamenco, z Carmen i z Don Juanem oraz ze słynnym cyrulikiem. Sewilla gościła niedawno ekipę filmową „Gry o Tron”. W Alkazarze, dawnym pałacu królewskim, umieszczono filmową rezydencję rodu Martellów.

Cordoba w X wieku opisywana była jako miasto odzwierciedlające architektoniczne, intelektualne, społeczne i estetyczne osiągnięcia wszystkich cywilizacji ówczesnej ludzkości. Wizyta w tym pięknym mieście przenosi Nas w te niezwykłe czasy. Będąc w Kordobie nie można nie odwiedzić twierdzy Alcazar, zabytku wpisanego na listę UNESCO.

Madryt, uwieczniony w filmach Pedro Almodovara, jest najbardziej tętniącym życiem i rozrywkowym miastem Hiszpanii. To nie tylko korrida (jest tu jedna z największych aren na świecie), flamenco i słońce, ale także siedziba „królewskiego” klubu piłkarskiego – Real Madryt, którego stadion ze względu na historię, jak i swój wygląd jest uważany za jeden z najładniejszych stadionów świata.

Zapraszamy na incentive do słonecznej Hiszpanii.