Nasze usługi

Firma Haxel Events & Incentive specjalizuje się w przygotowywaniu eventów i wyjazdów zarówno w kraju i zagranicą, które są przygotowywane zgodnie z oczekiwaniami klienta korporacyjnego. Wyjazdy są po prostu „szyte na miarę”.

Dla nas schemat to słowo zakazane – mówi prezes Haxel Krzysztof Pobożniak. Dlatego każdy projekt przygotowywany jest przez sztab ekspertów, którzy robią wszystko, by zaskoczyć klienta. Każdy projekt jest nowym wyzwaniem, przygodą.

Jeśli oczekujesz imprezy promującej wizerunek firmy lub budującej korzystne relacje biznesowe – przekonaj się co możemy zaproponować!Bezpieczne realizacje

Posiadamy wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr 2719 dokonany przez Marszałka Woj. Małopolskiego. 

Spełniamy wszystkie formalne wymogi związane z prowadzeniem działalności w obszarze incentive travelPosiadamy gwarancję ubezpieczeniową SignalIduna Polska TU SA nr M202961 ważną do 27.05.2015 r. z sumą gwarancyjną 1700000 PLN oraz polisę od odpowiedzialności cywilnej – OC Warta nr 908510424390 z sumą gwarancyjną 1000000 PLN.