VIP Adventure

VIP Adventure

Propozycja dla koneserów wrażeń

Facebook Linkedin Twitter Pinterest Youtube

Haxel VIP Adventure to luksusowe, zawsze „szyte na miarę” programy wyjazdowe dla niewielkich grup. Łączy je przygoda o smaku sportowej adrenaliny. Poznajemy najdalsze zakątki świata, zdobywamy góry i oceany, przemierzamy trasy rajdów i wypraw. Odkrywamy wyjątkowe miejsca z niezwykłymi ludźmi. Niekiedy rezygnujemy z wygodnego hotelu na rzecz hamaka w dżungli. Wybieramy raczej atmosferę niż luksus. Kiedy tylko się da, cieszymy się lampką szampana po całodziennej przygodzie.

Zapraszamy do poznania oferty VIP Adventure jeśli:

  • budżet pozwala na nieszablonowy scenariusz i wiele indywidualnych rozwiązań,
  • grupa jest mniej liczna niż grupy w incentive travel (do 25 osób),
  • grupa ma za sobą wiele wyjazdów incetive travel, „była już wszędzie” a trzeba opracować plan kolejnego wyjazdu do zaskakującego miejsca.

 

Najczęściej wybierane programy VIP Adventure w ostatnich latach to:

Spitsbergen. Na krańcu świata.

Przemierzymy wyspę skuterem śnieżnym, psim zaprzęgiem oraz pieszo. Zanocujemy w oryginalnej traperskiej chacie, „statku Nansena” wmarzniętym w fiord oraz w jednej z najdalej na północ wysuniętych stacji radiowych na świecie. Nauczymy się jak powozić psim zaprzęgiem oraz bezpiecznie poruszać się skuterem śnieżnym. Punktem kulminacyjnym wyprawy będzie nocleg w namiotach ekspedycyjnych specjalnie dostosowanych do arktycznych klimatów.

Drogi i bezdroża Mongolii.

Wyprawę rozpoczniemy od Ułan Bator, by następnie doświadczać różnych atrakcji – mieszkać w jurcie, spotkać zaklinaczy orłów, nauczyć się jeździć UAZem, przejechać 400 km przez pustynię, przeprawiać się przez polodowcową dolinę do jeziora przy którym rozbijemy obóz u stóp świętej góry Mongołów.

Off-road po Islandii – wyspie w ogniu zrodzonej, w lodzie wykutej.

Kilkudniowa wyprawa samochodami 4x4 po islandzkich bezdrożach. Specjalistyczny tuning przystosował samochody do sprawnego poruszania się w każdym terenie: po asfaltowych drogach, bezdrożach a nawet po błocie, śniegu, lodowcu i polach wygasłej lawy. Samochody wyposażone są w specjalne 38” opony, snorkle, kompresory powietrza, radio VHF i nawigację GPS. Wspaniała przygoda nie tylko dla męskich grup!

Wyślij zapytanie, przygotujemy ofertę. Wyślij zapytanie!