Zagraniczne biura sprzedaży Haxel DMC/Incoming

Zagraniczne biura sprzedaży Haxel DMC/Incoming

We wrześniu 2015 r. informowaliśmy o planach ekspansji działu Haxel DMC/Incoming i związanymi z tym celem poszerzeniem zespołu i zmianie na stanowisku szefa działu. Czas na podsumowanie pierwszych miesięcy działania w ramach nowej strategii DMC/Incoming.

Haxel Events & Incentive jest kolejny rok partnerem strategicznym sieci Ovation Global DMC na Polskę. Ponadto, w styczniu firma nawiązała współpracę z STR proMICE GmbH & Co. KG, koncentrując część inwestycji rozwojowych na rynku niemieckim. STR proMICE, specjalizująca się w segmencie MICE w krajach niemieckojęzycznych, to jednostka zależna STR Destination Handling, spółki założonej 35 lat temu. STR proMICE obsługuje event plannerów, agencje komunikacyjne i klienta korporacyjnego w krajach niemieckojęzycznych świadcząc usługi partnerskie dla DMC z ponad 20 krajów z Europy, Afryki oraz Północnej i Środkowej Ameryki.

Kolejnym krokiem jest niedawne otwarcie biura sprzedaży na rynku brytyjskim we współpracy z Global Marketing Connections. Pozwoli to na rozwój sprzedaży na rynku Wielkiej Brytanii i skuteczną promocję Polski oraz Haxel jako doświadczonego organizatora konferencji i incentive trips w Polsce.